Autoservisy a pneuservisy


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

RENO - MET, spol. s r.o.

Renovace všech typů klikových hřídelů pro automobily, motocykly, kompresory a podobné stroje. Poloosy, hřídele převodoveky a ostatní součásti pro automobilový průmysl.

www.renomet.kvalitne.cz Křížová 456, 47124 Mimoň

JUNIOR auto s.r.o.

Společnost Junior auto, s.r.o. Vám nabízí prodej a servis automobilů Dacia, Chrysler, Iveco a dále prodej skútrů Siamoto.

Hejnická 219, 46001 Liberec

Petr Zapletal

Dovoz a prodej havarovaných i nehavarovaných vozů ze zahraničí.

www.autozapletal.cz Perštejnská 353, 18400 Praha

KAROP, s.r.o.

Autoservis, autoopravna, autokarosárna - oprava, servis (záruční i pozáruční), automobily všech značek, hlavně Škoda a Volkswagen.

www.karop.cz U Pivovaru 17, 76317 Lukov

A - AUTO Komplex spol. s r.o.

Opravy a seřízení vstřikovacích čerpadel Bosch, turbodmychadel pro osobní, nákladní i užitkové vozy. Servis - kompresory, tlumiče, pérování, , celkové opravy kabin Liaz, Avia, atd., generální opravy vozidel.

www.volny.cz Poděbradská 193, 19000 Praha

Autoservis, a.s.

Opravy automobilů všech značek, přestavby automobilů na LPG. Pneuservis. Prodej a servis vozů značky Lada. Prodej paletových vozíků. Přípravy vozidel na technické kontroly - měření emisí.

mujweb.cz Moravská 949, 57001 Litomyšl

Petr Pekárek

Široký sortiment autodílů a autodoplňků pro všechny typy automobilů v nově otevřených prostorách. Kvalitní autodíly od známých výrobců. Velkoobchod i maloobchod autodílů. Autoservis a pneuservis všech vozů včetně 3D geometrie.

www.servis-autodily.cz Průmyslová zóna sever, Pardubická ulice , 53701 Chrudim

Miloslav Šobek-AUTOKOMERC

Autoservis

Jičínská 738, 28802 Nymburk

PAVEL BOUŠA

Výfuky - výměny nových výfuků a katalyzátorů, pružné spoje. Největší výběr výrobců, kvality a cen. Opravy starších výfukových systémů všech značek. Opravy karoserií, nástřiky dutin a spodků. Rychloservis - olejové náplně, tlumiče, brzdy apod. Prodej autodílů. Provozovny Most, Teplice, Ústí n.L.

firmy.usti.idnes.cz Bohosudovská 142, 41510 Teplice

AUTO IN s.r.o.

Nabízíme nové vozy Ford, prověřené Referentské vozy se zárukou, servis vozů Ford a originální náhradní díly Ford. U nás se můžete spolehnout na profesionální služby, širokou nabídku vozidel Ford v naší autopůjčovně a samozřejmě mnohem více. Tím vším efektivně řešíme Vaše potřeby spojené s mobilitou

www.autoin.cz Poděbradská 292, 53009 Pardubice