Cestování, doprava a ubytování


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

Travel Service, a.s.

Smart Wings - první nízkorozpočtová letecká společnost vám otevírá novou Evropu. Online rezervace letenek.

www.smartwings.com/cs K Letišti 1068/30, 16008 Praha
Prověřeno

Apartmány Adam Turnov

Chystáte se do Českého ráje? Na výlet nebo na dovolenou? Hledáte hotel? Využijte naši nabídku luxusního ubytování Turnov. O jedinečnosti Českého ráje již bylo napsáno mnohé. Proto jistě víte, že Vás tady čekají krásně strávené chvíle. My Vám pomůžeme s ubytováním.

www.apartmanyadam.cz Jirásková 122, 51101 Turnov
Prověřeno

Boca spol. s r. o.

Cestovní kanceláře - specialista na školní zájezdy, školní výlety, jazykové kurzy. Pobytové a poznávací zájezdy Anglie, Francie, Německo, Rakousko, Itálie. Sportovní zájezdy, aerobic, lyžování, cykloturistika, zájezdy pro pěvecké sbory, exkurze, veletrhy. Prodej zájezdů cestovních kanceláří, exotiky.

ckboca.cz 17. listopadu 342, 53002 Pardubice

IKA DATA, spol. s r.o.

Počítačové sítě pasivní a aktivní prvky LAN/WAN. Bezpečnost, servery, pracovní stanice, CAD stanice, vývoj software na zakázku, webdesing a webhosting. Dodavatel kompletních Internetových řešení.

www.ikadata.com Vinohradská 1899, 13000 Praha

Wellness & sport hotel JAS Děpoltice

Nově zrekonstruovaný hotel v malebné části Šumavy zaměřil své služby na relaxační odpočinek a bohaté sportovní využití - masáže, solná jeskyně, tenisový kurt, půjčovna kol... Svou neobyčejnou polohou a různorodou nabídkou služeb je jedinečným komplexem ve svém okolí. Wellness balíčky.

otel-jas.cz Dešenice - Depoltice 1, 34022 Nýrsko

RIEGER - KLOSS VARHANY s.r.o.

Výroba, opravy a modernizace píšťalových varhan. Výroba akustických kytar. Výroba zakázkových interierů včetně církevních. Výroba zakázkového nábytku a kostelních lavic. Výroba eurooken.

www.rieger-kloss.cz Revoluční 966, 79401 Krnov

Ubytovna MORAVAN

Levné ubytování v centru Brna. Kapacita 146 lůžek. Ceny od 94 do 350 Kč / noc vč. DPH.

www.ubytovna-moravan.cz Podnásepní 1, 61600 Brno

Olga Heřmánková, CK UNITOUR

Jsme specialisté na skupinové zájezdy ucelených kolektivů. Nabízíme individuální přístup, profesionální a flexibilní služby. Pořádáme vlastní zahraniční dětský tábor ve Španělsku - Lloret de Mar. Dále pobytové a poznávací zájezdy - Chorvatsko, Španěsko a Slovensko.

www.unitour.cz Bílinská 1, 40001 Ústí nad Labem

Průvodcovská služba Kutná Hora, s.r.o.

Firma organizuje průvodcovskou službu ve městě. Spravuje Vlašský dvůr a kostel sv. Jana Nepomuckého. Společnost zároveň provozuje destinační management. Portál guide.kh.cz se zaměřuje na dění v oblasti CR a kultury v KH a jejím okolí.

www.guide.kh.cz Havlíčkovo náměstí 552, 28401 Kutná Hora

EMMA agency, spol. s r. o.

Pobytové a poznávací zájezdy 2010, dovolená v zahraničí, pobyty u moře - Španělsko, Řecko, Kypr, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko. Odlety z Brna a Ostravy. Poznávací zájezdy po celé Evropě. Exotické zájezdy: Brazílie, Argentina, Peru. Prodej zájezdů on-line se slevou first moment i last moment.

www.emma.cz Kozí 19/10, 60200 Brno