Dárkové zboží - e-shop


Elega,spol.s r.o.

Výroba kožené galanterie - výrobce luxusní kožené galanterie všeho druhu dámských kabelek, dámských a pánských aktovek, kufříků, batůžků, cestovních tašek, etují, pouzder, spisovek, peněženek a dalších. Kožené i nekožené brašnářské zboží.

www.elega.cz Tyršova 536, 50346 Třebechovice pod Orebem

TOBAGO spol. s r.o.

Kubánské doutníky, doutníky z Dominikánské republiky, Hondurasu, Nikaragui a Brazílie, ořezávače, humidory, popelníky, pouzdra na doutníky a další příslušenství.

www.doutniky-praha.cz Štěpánská 623, 11000 Praha

iMi Partner, a.s.

Vyrábíme a dodáváme reklamní a dárkové předměty všech kategorií, pro různé příležitosti a použití - manažerské dárky, soutěžní a sponzorské předměty, promotion a výroční předměty. Technologie tampontisk, gravírování, ražba, sítotisk a výšivka.

www.imi.cz Dusíkova 794, 63800 Brno

Jiří Dudycha - Atelier DUKE Bohemia

Výroba a prodej luxusní interiérové keramiky, exteriérové keramiky, svítidel, svícnů, žardiniér, váz, hodin, domovních znamení.

www.lit.cz T. G. Masaryka 591, 57001 Litomyšl

T N T group, s.r.o.

Výroba Tanvald, distribuce po celé ČR (Praha centrála) - křišťálové figurky, dekorativní křišťál, korále, pískování, sperky, bizuterie.

www.bohemiajewelry.cz Kpt. Stránského 982, 19800 Praha

CHODOVIA CZ, s.r.o.

Dřevěné bytové doplňky, botníky - stojan na boty, poličky, zahradní dekorace, dřevěné květináče, stojany na květiny a vína, dárky a suvenýry ze dřeva, stoličky, kuchyňské podnosy, dřevěné hračky, upomínkové předměty, ptačí budky a krmítka, drobná dřevovýroba, výroba z masivu.

www.chodovia.cz Husova 42, 34401 Domažlice

CeWe Color, a. s.

Poskytujeme foto služby - fotografie, CEWE FOTOKNIHY, fotoobrazy (obrazy na plátno, plakáty, dekorace), fotodárky, průkazové foto, kalendáře, vizitky a tisk na textil. Nabízíme digitální fotoaparáty, zrcadlovky i kompaktní Olympus, Canon, Nikon, Panasonic, Samsung, Sony i paměťové karty, stativy, objektivy.

www.cewe-fotokniha.cz Kloknerova 2278, 14800 Praha

Obchod-darky.cz

Projíždíte internet a hledáte netradiční dárky? Nalézáte na obchody, kde se objevuje stále stejné zboží většinou dovezené z Číny? Zoufáte si a nevíte si rady? Nevadí. Právě jste našli obchod s dárky přímo od českého výrobce.

www.obchod-darky.cz Lidická 1296, 27401 Slaný

Milan Král

E-shop kuchyňských potřeb a keramických nožů.

www.mkuchyne.cz 5. Května 1298/14, 14000 Praha 4 - Pankrác

BOSS TIMER, spol. s r. o.

3D reklamní agentura, diáře, telefonní registry, vizitkáře, psací potřeby, kancelářské potřeby, manažerské dárky atd.

www.bosstimer.cz Holzova 10b 10b, 62800 Brno