Dům, byt, zahrada


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

Dvořák, sekačky-pily.cz

Autorizovaný prodej a servis zahradní techniky značek STIHL, Husqvarna, HONDA, VARI, STIGA a VIKING. Ruční nářadí FISKARS. Prodáváme a opravujeme sekačky, pily, křovinořezy, štípačky dřeva a travní traktory.

www.sekacky-pily.cz Křižíkova 2267, 25601 Benešov (Mariánovice)
Prověřeno

ALZABRADLI s.r.o.

Hliníkové certifikované zábradlí. Zábradlí na terasy, na balkóny a lodžie. Zábradlí na schody. Zábradlí na francouzská okna. Madla na zeď. Záruka na zábradlí 6 let.

Azalková 518, 25242 Jesenice
Prověřeno

RIEGER - KLOSS VARHANY s.r.o.

Výroba, opravy a modernizace píšťalových varhan. Výroba akustických kytar. Výroba zakázkových interierů včetně církevních. Výroba zakázkového nábytku a kostelních lavic. Výroba eurooken.

www.rieger-kloss.cz Revoluční 966, 79401 Krnov

Asokno s.r.o.

Výroba a prodej plastových oken i ostatní produkty včetně doplňků, a to přesně dle Vašich představ a požadavků. Dále můžeme dodat také vchodové dveře, zimní zahrady, prosklené fasády a různé atypické stavební prvky. Nabízíme také celou řadu souvisejících doplňků - rolety, žaluzie, parapety,...

www.asokno.cz Videňská 340, 25242 Vestec u Prahy

ARDEN - stolařské potřeby s.r.o.

ARDEN-stolařské potřeby s.r.o. se zabývá od roku 1996 prodejem nábytkového i stavebního kování, nábytkových doplňků a mnoha dalších komponentů, které jsou potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nábytku.

www.stolarskepotreby.eu Měšťanská 1947/101, 69501 Hodonín

SEML s.r.o.

Dovoz a prodej italského nábytku

www.disemo.cz Sázavská 30, 12000 Praha

VARIO VILA s.r.o.

Dřevostavby, výstavba dřevěných domů, opravy střešních konstrukcí, klempířské práce, pokrývačské práce, dodávka a montáž střešních oken.

www.variovila.cz Šumperská 1350, 78391 Uničov

VESNA, a.s.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej bytového textilu jako jsou přikrývky, polštáře, ložní povlečení a další. V nabídce máme také postele, matrace a rošty, kusového textil, galanterii a podlahové krytiny.

www.ivesna.cz Čeperka 306, 53215 Čeperka

ELKO EP, s.r.o.

Vývoj a výroba modulových elektronických přístrojů, systémů inteligentní elektroinstalace, bezdrátového ovládání elektrických zařízení.

www.inels.cz Palackého 493, 76901 Holešov

SOLODOOR a.s.

Interiérové dveře, hladké dveře, rámečkové dveře, dveře požárně odolné, dveře požárně bezpečnostní třída 2, dveře posuvné, protihlukové dveře, kouřotěsné dveře, bezfalcové dveře,protihlukové dveře, dveře s výplní odlehčená dřevotřísková deska, obložkové zárubně, obklad ocelové zárubně, světlíky

www.solodoor.cz Nádražní 166, 34201 Sušice