E-shopy, online nakupování


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

ČERPADLA KOPRO s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s čerpací a závlahovou technikou. Kalová a drenážní čerpadla, čerpadla s řezacím zařízením značky WQ, čerpadla do vrtů, domácí vodárny, nádrže a jejich komponenty, ruční pumpy, plastová čerpadla a jejich příslušenství. Pro každé u nás zakoupené čerpadlo zajišťujeme servis.

www.kopro.cz Mostkovice 232, 79802 Mostkovice
Prověřeno

BLUE OCEAN Management

Podnikáme v oboru prodeje zboží a služeb. Prostřednictvím našeho vzdělávacího a tréninkového programu pomáháme cílevědomým lidem stát se excelentními obchodníky a následně výjimečnými vedoucími. Pro naše obchodní partnery zajišťujeme etický prodej zboží a služeb koncovým zákazníkům.

www.esvetlo.cz Václavské náměstí 806/62, 11000 Praha-Nové Město
Prověřeno

Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.

Společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r. o. začala svou činnost již v prosinci roku 1989. Svou dnešní podobu dynamicky se rozvíjející distribuce periodického i neperiodického tisku do celé České republiky začala budovat od 1. 1. 1991.

www.mediaprintkapa.cz Štěrboholská 1404, 10200 Praha

VIBARD spol. s r.o.

Zprostředkování exportu nebo importu zboží pro klienty v ČR se zaměřením na země jihovýchodní Asii (Čína, Hong Kong, Korea, Thajsko, Taiwan, Indonésie, Japonsko).

www.vibard.cz Šumavská 31, 60200 Brno

WORLD IMAGE s.r.o.

Distribuce pamětí a paměťových karet Transcend s doživotní zárukou. Příslušenství pro digitální fotoaparáty, e-shop. Distribuce výpočetní techniky IBM, HP. Realizace počí

www.transcend.cz Stodolní 851, 70200 Ostrava

PROFIS MB s.r.o.

Internetový obchod se širokým sortimentem velkých, malých i vestavných domácích spotřebičů, elektroniky, fotoaparátů, mobilních telefonů a PC techniky. Nabízíme slevy-nákup na splátky. Bílá technika - čermá tetchnika. Široký výběr.

www.nakupuj.com Šafaříkova 1222, 29301 Mladá Boleslav

SYTA spol. s r.o.

Prodej tažných draků a veškerého dalšího vybavení pro powerkiting i související sporty, akrobatických a řiditelných draků, větrníků, Disney dráčků a létajících hraček. E-shop s dalším sportovním vybavením.

www.syta.cz Sinkulova 75, 14000 Praha

Peter Bureš

Internetový prodej dárkového zboží.

www.zadobroucenu.cz U Potoka 97, 69617 Dolní Bojanovice

LOGITRON s.r.o.

Specializovaný dodavatel měřicí a regulační techniky pro chlazení, topení, průmysl i domácnost. Dodává digitální regulátory, termostaty, teploměry, záznamníky teploty, sondy, čidla, termostaty pro oběhová čerpadla, pokojové termostaty, bezdrátové termostaty, termostaty pro akvária, meteostanice atd.

www.logitron.cz Volutová 2520/10, 15800 Praha 5

KONVOJ spol. s r.o.

Hudebniny, velkoobchod, internet, noty, školy hry, CD, MC, nakladatelství, počítače, přírodověda, korektury, sazba, DTP.

www.konvoj.cz Bystřinova 2570, 61200 Brno