Finance a bankovnictví


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

Komerční banka, a.s.

Banka poskytuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Nabízí depozitní produkty, úvěry, přímé bankovnictví.

www.kb.cz Na Příkopě 969/33, 11407 Praha
Prověřeno

ARAMEX Invest, s.r.o.

Půjčky zajištěné nemovitostí: nulové poplatky a rychlé vyřízení žádosti - půjčíme i při zajištění družstevním bytem - jsme přímí poskytovatelé.

www.pujcte.si Novinářská 1113/3, 70900 Ostrava

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Do ČR jsme vstoupili v roce 1991. Patříme mezi leadery v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, správě aktiv, podílových fondech a penzijního připojištění. Naše produkty byly mnohokrát oceněny prestižním oceněním Zlatá koruna a MasterCard Banka roku.

www.ing.cz Nádražní 344, 15000 Praha

Exchange s.r.o.

Hotovostní směnárna v centru Prahy: výhodné kurzy měn, nákup i prodej valut BEZ POPLATKŮ, VIP kurzy pro všechny. Devizový obchodník: bezhotovostní převody a platby do zahraničí ZDARMA, nejvýhodnější individuální devizový kurz pro firmy a podnikatele z celé ČR. Podrobnosti na stránkách společnosti.

www.exchange.cz Kaprova 14/13, 11000 Praha 1 - Josefov

AutoCare – Abyste na cestě nezůstali sami

Poskytování asistenčních služeb pro jednotlivce, klienty pojišťoven a finančních institucí, automobilový sektor. Specializovaná pojištění záruk automobilů. Zajištění specializovaných informačních linek a služeb call-centra v nepřetržitém provozu.

www.europ-assistance.cz Na Pankráci 1683, 14000 Praha

OVB Allfinanz

OVB je přední poradenská společnost v oblasti finančních služeb a investic od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se stará o více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. Při své práci klade důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů.

www.ovb.cz Baarova 1026/2, 14000 Praha

Slavia pojišťovna a.s.

Nabídka zdravotního a cestovního pojištění podnikatelů i občanů, pojištění pro motoristy a povinného ručení.

www.slavia-pojistovna.cz Revoluční 1, 11000 Praha 1 - Staré Město

Fincentrum finanční poradenství a.s.

Nabízíme služby v oblasti finančního poradenství a zaměstnaneckých výhod.

www.fincentrum.com Pobřežní 620/3, 18600 Praha 8

UNIQA pojišťovna, a. s.

Nabídka služeb držitele univerzální pojišťovací licence.

ww.uniqa.cz Evropská 136, 16012 Praha 6

EKONRAD s.r.o.

Prodej firem a podniků. Likvidace firem a podniků. Pomáháme malým a středním podnikatelům. Nabízíme záchranné, útlumové i investorské programy. Pro Vaši firmu seženeme kupce. Na požádání provedeme likvidaci Vašeho podniku. Bližší informace na našich webových stránkách www.spravafirmy.cz

www.spravafirmy.cz Hybešova 38, 60200 Brno