Služby a řemesla


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

Elpigas.cz

Specialista na přestavby vozidel na pohony LPG/CNG a výhradní dovozce plynových zařízení značky EMER, OMVL, ELPIGAZ a AGC do České republiky. Nabízíme 5-letou záruku na LPG přestavby - nejdelší na českém trhu a možnost financování na splátky. Ke každé LPG přestavbě slevová karta na tankování LPG.

www.elpigaz.cz Smetanova 2105/26b, 78901 Zábřeh
Prověřeno

Jiří Pondělík

Prodejna, servis, montáž. Plynové a elektrické spotřebiče pro domácnost. Voda, plyn, topení, solární systémy, komfortní ventilace s rekuperací tepla.

www.pondelik.cz Masarykovo náměstí 119, 33601 Blovice

ARDEN - stolařské potřeby s.r.o.

ARDEN-stolařské potřeby s.r.o. se zabývá od roku 1996 prodejem nábytkového i stavebního kování, nábytkových doplňků a mnoha dalších komponentů, které jsou potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nábytku.

www.stolarskepotreby.eu Měšťanská 1947/101, 69501 Hodonín

Ivo Marák

Vyrábíme klíče,autoklíče včetně autoklíčů s imobilisérem, vyrábíme ztracené klíče podle autozámků. Dodaváme klíčové systémy stejného a generálního klíče SGHK. Dodáváme komplexní sortiment mechanického zabezpečení pro byty a firmy. FAB, GUARD, Mul-T-Lock, GEGE... atd.

www.marak.cz Dolní nám. 2, 74601 Opava

Würth, spol. s r.o.

Prodej profesionální montážní techniky.

www.wuerth.cz Nepřevázka 137, 29301 Nepřevázka

Bosta Holding, a.s.

Prodejna stavebnin a železářství pro stavbu, stavební firma.

www.stavebninybosta.cz Vrbova 40/4, 14700 Praha 4

Ing. Vladimír Bagin

Specializovaný prodej, montáž a servis audio-video-sat techniky, ITA a STA, prodejní a instalační střed. Skylink, CSlink, UPC Direct, konzultace a řešení ozvučení, .

www.fonodis.cz Resslova 284/9, 30100 Plzeň

KRÁL PM CENTRUM s.r.o.

Stavební firma, zemní práce, jeřáb AD80, stavebniny Kralovice, ubytovna Kralovice, servis plynových a elektrických zařízení, revize plynových a tlakových zařízení.

www.kralpmcentrum.cz Plzeňská 519, 33141 Kralovice

GraffiWax s.r.o.

Provádíme: ochranné nátěry před sprejery (antigraffiti), likvidaci graffiti z preventivně neošetřených ploch, nátěry fasád a malby interiérů, mytí objektů horkou tlakovu vodou se saponátem.

www.graffiwax.cz Brněnská 334/1, 68201 Vyškov

OPROX, a.s.

Firma se zabývá výrobou, instalaci a oprav elektronických zařízení, fotografické a video služby. Poradenství v oblasti software a hardware. Výzkum a vývoj prototypů. Posuneme vaše projekty úspěšně dál.

www.autotrezory.cz Renneská 35, 639 Brno