Sport


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

ELTEQ, spol.s r.o.

Firma Rock Trip nabízí jedinečné lezecké zájezdy především za lezením do unikátních lezeckých oblastí s doprovodným programem, ubytováním, dopravou, instruktory, možností polopenze a připojištění.

www.rocktrip.cz Puškinova 36, 46312 Liberec

VAVRYS CZ, s.r.o.

Výhradní prodejce pro: termoprádlo Craft a Vavrys. Kompasy, navigační přístroje, měřiče, čelové lampy a dalekohledy Silva. Lyžařské a sjezdové rukavice Hestra a Lill spor

www.craft.cz Nádražní 303, 76326 Luhačovice

Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o.

Zimní stadion, plavecký stadion, sportovní hala, kino Svět, fotbalové stadiony, tělocvična, herna stolního tenisu, posilovna, sauna.

www.tzmt.cz Václava Soumara 2300, 39003 Tábor

Cola - transport,s.r.o.

Ubytování, penzion, sportovní zařízení, prodej štípaného dříví, nákladní doprava.

www.colatransport.cz Písníky 18, 62000 Brno - Tuřany, Holásky

Miloš Jelínek

Prodej elektrokol WINORA - německá značka elektrokol. 40 typů a provedení elektrokol s pohonem TranzX, nejprodávanější typy skladem. Poradenství při výběru elektrokola, zkušební a testovací jízdy. Jízdní kola s pomocným elektrickým pohonem EPAC ČSN EN 15194, elektrokolo, pedelec, e-bike, e-kolo.

www.elektrokola-jelinek.cz Stará pošta 829, 66461 Rajhrad

Moravyacht

Prodej plachetnic, motorových a nafukovacích člunů, lodního příslušenství a potřeb pro vodní sporty, potápění, pronájem lodí, kapitánské průkazy, jachting, charter.

www.moravyacht.cz Zdráhalova 29, 61300 Brno

Sportovní areál Harrachov a.s.

Jedno z krkonošských středisek s celoročním provozem. Ideální start pro pěší i cyklo výlety. Dětský park u spodní stanice lanovky nabízí široké vyžití pro Vaše ratolesti, obří nafukovací trampolína a skákací hrad, dřevěný hrad, posezení. Rodinná dovolená v Krkonoších je rájem pro Vaše děti.

www.skiareal.com Rýžoviště 324, 51246 Harrachov

Radomír Dočekal - ALESTRA

Dětská hřiště - zaměření, projekce, výroba, montáž,opravy, servis. Herní a šplhací sestavy, houpačky, skluzavky, pískoviště, domečky. Zahradní architektura - chaty, altány, pergoly, ploty, garážové přístřešky, městský mobilář - informační tabule, lavičky, zahr. sety, odpad. koše, stojany na kola.

www.alestra.cz Tišnovská 305, 66434 Kuřim

MOUNTAIN AIR spol. s r.o.

Sportovní areál Rejdice nabízí výborné zázemí pro zimní i letní radovánky - ať už chcete jet na lyže, snowboard, kolo, školu v přírodě, ozdravný pobyt, nebo jednoduše na dovolenou. Ubytování přímo u dolní stanice lanovky. Kapacita je 137 lůžek ve 3 ubytovacích zařízeních umístěných vedle sebe - chata Panorama, Morávka, Hospůdka.

www.rejdice.cz Rejdice 61, 46848 Příchovice

BikeStar, s.r.o.

BIKE GALLERY - EXCLUSIVE AND COMFORT BIKE SHOP. Prodej a servis jízdních kol. Servis odpružených vidlic, výměna ložisek odpružených kol a další speciality. Prodej kol značek Cannondale, Merida , Lapierre, Pinnarelo, Fondriest,Cervélo, Specialized. Prodej doplnků, oblečení, helem a příslušenství pro cyklistiku.

www.bikegallery.cz Kladenská 19, 16000 Praha 6 Vokovice