Sportovní centra a zařízení


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

Martin Jadrníček - JADBERG

Kompletní nabídka pro týmové sporty - fotbalové dresy, volejbalové dresy, házenkářské dresy, basketbalové dresy, hokejové dresy, vybavení pro florbal, tréninkové oblečení, míče, chrániče, brankařské rukavice, tašky a další. On-Line prodej, soutěže, ankety.

www.jadberg.com Svatoplukova 303, 76361 Napajedla

SPARE PARTS s.r.o.

Tandemové seskoky z výšky 4000 metrů - originální dárek s DVD filmem! Firemní akce. Používáme pouze moderní profesionální techniku v rukou zkušených pilotů. Zrychlené kurzy, filmové a fotografické práce v oblasti parašutismu.

www.tandemovy-seskok.cz Husitská 775, 13000 Praha

4EVER, s.r.o.

Výroba a prodej jízdních kol zn. 4EVER, prodej náhradních dílů na jízdní kola. Pro toho, kdo kolu rozumí.

www.4ever.cz 2. května 267, 74213 Studénka

Lanové centrum PROUD o.s.

Provoz a výstavba lanových center, doplňkové služby pro volný čas. Jsme stavební firmou, která se specializuje na realizaci návrhů a staveb stálých lanových překážek, aj.

www.lanovecentrum.cz Na střelnici 343/48, 77900 Olomouc - Lazce

Pavel Cihlář

Výroba, prodej, servis, montáž. Rotopedy, ribstoly, činky, posilovací stroje, běžecké, veslařské a crossové trenažéry, žíněnky, rehabilitační míče, termo prádla MOIRA, doplňky, výživa. Půjčovna rotopedů. Slevy na lékařské potvrzení. Vybavení posiloven na klíč. Rozvoz ZDARMA.

www.fitsport.cz Pražská 531/61, 64200 Brno

ELTEQ, spol.s r.o.

Firma Rock Trip nabízí jedinečné lezecké zájezdy především za lezením do unikátních lezeckých oblastí s doprovodným programem, ubytováním, dopravou, instruktory, možností polopenze a připojištění.

www.rocktrip.cz Puškinova 36, 46312 Liberec

Bret CZ, a.s.

Sportovní a rekreační areál v Krkonoších. Fitness, tenis, cyklo trasy, sauna, turistika, příroda... Nemáte svou chalupu? Přijeďte k nám! Sport, relaxace, zdravá strava a ochotný personál - to vše čeká jen na Vás!

www.bretcz.cz Prkený důl 56, 54201 Žacléř

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.

Provozování sportovních zařízení, lázeňských služeb, činnosti spojené s pronájmem, organizování a pořádání sportovních a společenských kurzů, akcí.

www.sareza.cz Čkalovova 6144, 70800 Ostrava

Tomáš Urban

Sportovně - relaxační centrum. 6 x squash, 1 x Ricochet, aerobik, 2 x solária, masážní přístroj Hydro-Jet, ruční masáže, posilovna, sauna, sport shop.

www.squashpoint.cz Květnového vítězství 938/79, 14800 Praha

Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o.

Zimní stadion, plavecký stadion, sportovní hala, kino Svět, fotbalové stadiony, tělocvična, herna stolního tenisu, posilovna, sauna.

www.tzmt.cz Václava Soumara 2300, 39003 Tábor