Výroba, průmysl, zemědělství


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

TENST, spol. s r. o.

Stavební firma provádějící železobetonové monolitické konstrukce, opěrné stěny, stropy, nádrže. Betonárka, doprava a uložení betonových směsí, rekonstrukce staveb, betonové konstrukce. Stavby na klíč

Za Červeným mlýnem 173, 66601 Tišnov

Ministerstvo zemědělství

Ústřední orgán státní správy pro zemědělství, potravinářský průmysl, lesy, myslivost, rybářství a související oblasti.

www.eagri.cz Těšnov 65, 11000 Praha

Pivovary Staropramen a.s.

Člen mezinárodní skupiny Interbrew. Představení společnosti a jejích značek Staropramen, Braník, Velvet, Kelt, Ostravar, Stella Artois. Péče o kvalitu, inovace, exkurze v pivovarech, značkové hospody, tiskové zprávy, volná místa.

www.pivovary-staropramen.cz Nádražní 84/43, 15000 Praha 5

CPT Servis s.r.o.

Rotační lamelové kompresory, úprava stlačeného vzduchu, pneumatické nářadí, montáž rozvodu stlačeného vzduchu.

www.mattei.cz Skorkovského 2720, 63600 Brno

Sapa Building System s.r.o.

Prodej al. profilů pro výrobu oken, dveří, prosklených fasád, zimních zahrad, příček a podobných konstrukcí. Zprostředkování výroby uvedených prvků, technická podpora, dodávky strojů pro vybavení dílen pro al. výrobu.

www.sapabuildingsystem.cz Veleslavínská 150/44, 16200 Praha

BENNING CR, s.r.o.

Přední světový výrobce proudových zdrojů (usměrňovačů, střídačů, UPS, nabíječek, apod), který působí v mnoha zemích Evropy, Ameriky a Asie. BENNING Gmbh je nositelem certifikátu DIN ISO 9001 (řízení jakosti) a ISO 14000 (ekologie). Všechny výrobky BENNING jsou nositeli značky CE.

www.benning.cz Zahradní 894, 29306 Kosmonosy

J.P. PLAST, s. r.o.

J.P.Plast vyrábí a dodává na trh obaly, lahve, kanystry v objemu od 0,5 l do 60 l. Řada těchto obalů je certifikována státní zkušebnou pro nebezpečné látky a je jim přidělen UN kód. Je dodavatelem plastových dílů pro rozvody vzduchu u nové Toyoty Aygo, která se vyrábí v Kolíně.

www.jp-plast.cz Svatoborská 988, 69701 Kyjov

JVB Engineering s.r.o.

Výpočetní a kancelářská technika. Měření a regulace. Čističky vzduchu, průmyslová filtrace vzduchu, kuřácké kabiny Plymovent, klimatizace LG, zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu. Eshop

www.filtracevzduchu.cz Komenského 1173, 40801 Rumburk

EUTECH akciová společnost

Zajišťuje a provozuje tyto činnosti a služby: pronájem nebytových prostor, distribuce plynu a elektřiny, výroba, kovoobrábění.

www.eutech.cz Nádražní 1617, 78501 Šternberk

BOKI ROBOTIZOVANÉ SYSTÉMY spol. s r.o.

Česká soukromá firma zabývající se vývojem a výrobou automatizovaných a robotizovaných zařízení pro obloukové svařování a manipulace.

www.boki.cz Nad Bezednou 208, 25261 Dobrovíz