Zdravotní ordinace a zařízení


Tato rubrika obsahuje následující podkategorie

MEDIROL s.r.o.

Výroba prostředků pro transport ležících a sedících osob: skládací nosítka, pevná nosítka, podvozky k nosítkům, nosítka s podvozkem a nemocniční vozíky pro přepravu ležících osob. Pojízdná křesla pevná, polohovatelná a skládací pro dopravu sedících osob.

www.medirol.cz Na strži 126, 14000 Praha

ČESKOSLOVENSKÁ SINOBIOLOGICKÁ SPOLEČNOST

1.škola tradiční čínské medicíny1. centrum tradiční čínské medicíny

www.tcm.cz Krakovská 593, 11000 Praha

LÉKAŘSKÉ CENTRUM PEM

Plastická chirurgie, estetická chirurgie, kožní implantáty, gynekologie, stomatologie. Operace obličeje: oční víčka, face lift, korekce nosu a uší. Operace hrudníku a břicha: modelace, zmenšení a zvětšení prsou, abdominoplastika, liposukce.

www.pem-praha.cz Ruzyňská 26, 16100 Praha

SPOLEČENSTVÍ DOBROMYSL

Sociální služby (denní stacionář), ruční knihtisk

www.dobromysl.info Za Poříčskou bránou 258, 18600 Praha

ASKLEPION-Trade,s.r.o.

Lasercentrum, Stomatologie, Prodej zdravotnických přístrojů a stomatologických produktů. Zlobí Vás zuby, protéza, můstek.

www.miniimplantaty.cz Londýnská 160, 12000 Praha

KLINIKA LASER ESTHETIC

Klinika s předními odborníky na laserovou dermatologii(odstranění žilek,pigmentací,tetováží,mateřských znamének, omlazení pokožky, laserová depilace a další)Kompletní zákroky plastické chirurgie (ambulantní liposukce,operace nosu,víček,prsů... Operace křečových žil NOVOU Radiofrekvenční metodou.

www.laseresthetic.cz Washingtonova 17 / 1599, 11000 Praha

Stanislava Šimůnková - Oční optika

Prodej a aplikace kontaktních čoček Focus, Johnson & Johnson,Bausch & Lomb.Měření zraku - autorefraktometr. Prodej doptrických skel v různých barevných odstínech. Optikservis, doplňkový sortiment - roztoky na kontaktní čočky, pouzdra na brýle, lupy, sluneční brýle.

Benešovo nám. 490/6, 41700 Teplice

RQL s.r.o.

RQL Šiřina Havířov. Vyšetřovací, zákrokové a operační stoly, lehátka, křesla Golem pro zdravotnictví: gynekologie, urologie, rehabilitace, ORL, oftalmologie, ortopedie. Nábytek pro osoby s postižením: sedačky Aris, polohovací zařízení Pinguino, židle a lavice pro stacionáře a speciální školy.

www.rql.cz U Jelena 109, 73601 Havířov

Česká rada humanitárních organizací

Sdružení poskytovatelů sociálních a zdravotně sociálních služeb.

www.crho.cz Českobratrská 9, 13000 Praha 3

ČADERSKÝ-ENVITEK, spol. s r.o.

Živné půdy pro mikrobiologii a výrobky pro pro mikrobiologické laboratoře, průmyslovou mikrobiologii, farmaceutickou výrobu, kosmetický a potravinářský průmysl.

www.himedia.cz Bednářova 281, 61900 Brno